DIRECTOR TEHNIC - CONSTRUCTII

B2B CONSPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suportul tehnic pentru solutiile integrate folosite la constructia drumurilor si podurilor
Aport la cresterea vanzarilor
Estimeaza necesitatile, identifica si asigura resursele operationale pentru promovarea solutiilor/produselor pe piata.
Urmarirea si gestionarea proiectelor de anvergura

CERINTE

- Absolvent studii superioare facultatea de constructii (civile,drumuri).
- Experienta cel putin 2 ani pe un post similar constituie un avantaj.
- Limbi straine: Engleza nivel avansat, Germana constitue un avantaj.
- Cunostinte Office/ MS Project /
- Rezistenta la lucru sub stres;
- Abilitati de organizare, planificare si previzionare;
- Abiliati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial de exceptie ( salariu fix, prime si bonus pentru profit).
- Masina, telefon.
- Programe de training.

B2B CONSPROD SRL este o companie de consultanta si solutii integrate pentru constuctii drumuri , poduri , civile; producator si distribuitor geosintetice.