Director tehnic - companie multinationala

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Coordoneaza o echipa de 4 ingineri service si mentenanta
- Elaboreaza planul de reparatii, urmareste realizarea acestuia, controleaza calitatea lucrarilor executate si verifica incadrarea in cheltuielile planificate
- Participa la analizele privind defectiunile sau avariile echipamentelor furnizate de firma, la stabilirea cauzelor care le-au determinat si la luarea masurilor de inlaturare a efectelor
- Controleaza starea mijloacelor fixe din cadrul firmei, participa la inventarieri si avizeaza propunerile de casare sau trecerea in conservare a unor echipamente
- Urmareste incheierea de noi contracte de service pentru intretinere periodica a echipamentelor furnizate de firma

CERINTE

- studii superioare tehnice
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte limbi straine: engleza, preferabil nivel mediu sau avansat
- Capacitate de analiza si sinteza
- Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare
- Experienta anterioara de minim 1 an intr-un departament de service, in functie de coordonare

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil, masina de serviciu, laptop.
- diverse traininguri pe linie profesionala si de dezvoltare personala

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.