Director tehnic

Green City

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul Tehnic este responsabil de:
a) Planul de productie (intocmirea si monitorizarea indeplinirii lui);
b) Operatiunile si capacitatile de munca folosite optim;
c) Continuitatea si operativitatea productiei ;
f) Realizarea productiei prin desfasurarea ritmica a procesului de productie;
i) Stocurile de materie prima;
j) Tehnologia, conditiile tehnice, aprovizionarea, conditiile de lucru; revizia periodica a utilajelor;
k) Rapoartele de productie si pierderi tehnologice;
l) Documentatia necesara activitatii (licente, autorizatii);
m) Relatia cu organele de control (legat de activitatea de productie);
n) Negocieri privind preturile si comenzile de piese de schimb si utilaje si alte materiale;

CERINTE

Candidatul va prezenta:
- experienta min. 3 ani intr-o functie similara (preferabil in constructii)- calitati de foarte bun organizator;
- cunostinte de limba engleza (constituie avantaj un nivel avansat);
- cunostinte de operare PC;
- disponibilitate pentru relocare.

Ansamblul rezidential Green City este amplasat pe teritoriul unui fost domeniu regal si se intinde pe o suprafata de 120 de hectare din care suprafata verde si parcurile reprezinta 24 de hectare. Proiectul Green City a fost prevazut cu o infrastructura atent construita, ansamblul beneficiind de strazi largi, asfaltate, trotuare, locuri de parcare suficiente si chiar un bulevard de 2 benzi/sens pe care se face accesul din DN5. Ansamblul beneficiaza de acces controlat 24/24h si deszapezire iarna.

Green City numara deja peste 1000 de locuitori si este singurul ansamblu rezidential cu o zona completa de facilitati: supermarket Mega Image, gradinita de stat cu program prelungit, sala de fitness cu piscina si jacuzzi de 12 persoane, cabinet medic de familie si stomatologic, agentie CEC, restaurant cu piscina de 1000 mp, cafenea, mini market, locuri de joaca pentru copii, parcari etc. O multime de alte zone de facilitati sunt inca in stadiu de proiect, unul dintre cele mai importante fiind scoala de stat si o a doua gradinita de stat.