DIRECTOR TEHNIC

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, unul dintre cele mai grupuri ce ofera servicii si produse in domeniul agricol cautam un

DIRECTOR TEHNIC (DIVIZIA SILOZURI) care va fi implicat in:

* conducerea executiva si dezvoltarea Diviziei de Silozuri conform planului de afaceri aprobat;
* coordoneaza si raspunde de pregatirea planului de afaceri si bugetului pe termen mediu (4 – 5 ani) si anual al Diviziei;
* Raspunde de organizarea activitatilor de operare in bazele si silozurile Diviziei in volumele, la standardele de calitate si la costurile totale planificate în planul de afaceri si bugetul Divizie;
* raspunde de planificarea, organizarea si dezvoltarea activitatii de intretinere, reparatie si modernizare a utilajelor si echipamentelor din bazele si silozurile din subordine pentru a obtine rezultatele optime cu costuri si opriri de operare minime;
* propune modalitati de imbunatatire a activitatilor din punct de vedere al tehnologiilor de operare, resurselor umane si administrarii in bazele si silozurile din subordine.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* absolvent al Institutului Agronomic/Agricultura/Mecanica Agricola;
* minim 5 ani experienta in domeniul agricol;
* minim 2 ani experienta in conducerea unei echipe de minim 10 persoane;
* spirit organizatoric dezvoltat;
* disponibilitate la program prelungit si deplasari;
* carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si oferta financiara peste medie.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.