Director tehnic

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea activitatii firmei pe partea tehnica: lucrari, proiecte, pregatirea licitatiilor, vanzari, semnare si negociere de contracte cu furnizorii sau noi clienti.

- Coordonarea echipei tehnice: planificare activitate, task-uri, urmarirea lucrarilor.

- Deplasarea ocazional in tara.

CERINTE

- ABSOLUT NECESAR: experienta de 5-6 ani in domeniu: lucru cu generatoare, UPS, proiectare instalatii elctrice, programare sisteme BMS.

- studii superioare de profil tehnic: Politehnica/ UTCB (constructii electrice): Energetica/ Electronica/ Automatica etc.

- cunostinte bune de Autocad.

- bun negociator, rezistent in conditii de stres.

- abilitati bine dezvoltate de coordonare a unei echipe, de organizare si planificare.

- deschidere, comunicare usoara.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv + bonusuri din vanzari;

- bonuri de masa, masina, telefon;

- bonusuri in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane