DIRECTOR TEHNIC

S.C. EKA DEVELOPMENT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea de contracte si oferte de pret in functie de necesitatile clientilor;
- Intocmeste calcule privind proiectele;
- Intocmeste si prezinta rapoarte de activitate catre conducere;
- Participa si ia decizii privind ofertele de pret, termeni contractuali, timpi de executie;
- Verificarea standardelor si a normativelor;
- Participa la intocmirea documentatiilor tehnico-economice privind proiectele, obtinere autorizatii;
- Intocmeste graficele de executie si montaj pentru lucrari;
- Urmareste si supervizeaza activitatea lucratorilor;
- Reprezinta compania in in relatia cu institutiile de control.

CERINTE

- Spirit de echipa;
- Capacitate de sinteza;
- Studii de specialitate;
- Limba engleza
- Permis de conducere cat B
- Gandire pozitiva si constructiva.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu tanar si dinamic
- Salariu motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

DEZVOLTATOR IMOBILIAR