Director Tehnic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentenanta pentru liniile automate de productie si ambalare
-Propune necesarul de material pentru reparatii
-Pune in functiune/regleaza dispozitivele utilajelor respective tinand cont de parametrii de functionare
-Supervizeaza activitatea fabricii pe probleme tehnice si a oamenilor din subordine;
-Ofera informatii privind modul de functionare al utilajelor
-Asigura functionarea tehnica a liniilor automate
-Verificarea documentatiei de montaj a anumitor piese sau a noilor linii de productie
-Asigurarea remedierilor tehnice
-Identificarea solutiilor optime la problemele tehnice si organizatorice aparute

CERINTE

-Studii superioare tehnice - TCM
-Cunostinte si experienta in tehnici si practici utilizate in intretinerea, repararea si instalarea liniilor automatizate din industria alimentara (extruder, masini de ambalat,linie automata productie biscuiti)
-capacitate de asimilare rapida a informatiilor
-capacitate de analiza tehnica
-rezistenta la stress
-operare PC-MS Office
-cunostinte solide de Autocad
-avantaj cunosterea limbii engleze
-varsta minim 35 ani

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de experienta si realizari.