DIRECTOR TEHNIC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coopereaza cu echipa de proiectare pentru eficientizarea tehnico-financiara a proiectelor;
- Intocmeste situati tehnico-financiare premergatoare si ulterioare demararii executiei proiectelor;
- Organizeaza, negociaza, analizeaza, licitatii furnizori;
- Responsabil pentru asigurarea celor mai avantajoase conditii calitate/pret pentru serviciile sau materialele contractate;
- Responsabil pentru incadrarea in termenele si bugetele alocate precum si a calitatii proiectelor;
- Asigura managementul de proiect din punctul de vedere al executiei lucrarilor (verificarea stadiilor lucrarilor, a incadrarii in termene si in costuri);
- Participa si raspunde impreuna cu seful de proiect la derularea investitiei.

CERINTE

- Capacitate de a munci sustinut pe perioade lungi de timp singur sau in echipa, capacitate de organizare si planificare, capacitate de analiza si sinteza a informatiei, abilitati de leadership, abilitati de comunicare, simt ingineresc si tehnic, receptiv la idei noi, spirit de echipa, seriozitate, dinamism, initiativa, perfectionism.
- Abilitati de coordonare si administrare (oameni, proiecte, bugete, situatii de criza)
- AutoCAD, Microsoft Office, Microsoft Project

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru profesionist.