DIRECTOR TEHNIC

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ansamblul relatiilor comerciale se va inscrie in respectul pentru eticheta (standardele) Marcii si ale companiei.
Acest rol este responsabil pentru:
- dezvoltarea activitatii Servicii Post Vanzare prin realizarea obiectivelor referitoare la cifra de afaceri si la marja;
- satisfacerea clientilor, prin servicii de calitate, conform normelor definite;
- buna functionare a segmentului Post Vanzare al concesiunii;
- animarea echipelor de Service;
- intretinerea bunelor relatii cu ceilalti Sefi de Servicii, elaborand reguli interne de functionare.

CERINTE

Studii universitare tehnice (Facultatea de Transporturi/Mecanica, specializarea Autovehicule Rutiere), cel putin 5 ani experienta in industrie si 2 ani intr-o pozitie similara.

Cunostinte, abilitati specifice:
Cunostinte despre organizare in service. Familiarizarea cu standardele marcii, regulile si regulamentele de operatiuni in domeniul auto.
Cunostinte si experienta in managementul resurselor umane si service, relatii cu publicul si relatii contractuale, legislatie comerciala si legislatia muncii.
Nivel inalt al abilitatilor interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele.
Abilitati manageriale
Cunoasterea produsului
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale.

Cunostinte, abilitati generale:
Fluenta in exprimarea in limba franceza;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!