Director Tehnic

S.C. DAVINCI CONSTRUCTII S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza managementul santierului din punctul de vedere al executiei lucrarilor;
- Planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului, din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
- Verifica in cadrul controlului ierarhic, cunoasterea de catre personalul din subordine a responsabilitatilor specifice si cerintelor sistemului de asigurare a calitatii prevazute in proceduri;

- Pregatirea ofertelor, intocmirea devizelor, pregatirea documentatiei pentru licitatii pentru constructii civilesi industriale (Director Tehnic)

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice - Facultatea de Constructii Civile si Industriale;
- Bun utilizator de computer - Primavera

- Experienta in pregatirea ofertelor (WinDev), intocmirea devizelor, pregatirea documentatiei pentru licitatii pentru constructii civile si industriale (Director Tehnic);
- Persoana foarte organizata, cu foarte bune abilitati de coordonare, echilibrata;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a apartine unei echipe de profesionisti;
- Dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu dinamic;
- Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii civile si industriale.