DIRECTOR TEHNIC

HOTEL NOVOTEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati conform fisei postului.

CERINTE

Cunostinte aprofundate in centrale termice, frigotehnie, instalatii climatizare, instalatii electrice.
Persoane energice, cu spirit de echipa
Experienta intr-o pozitie similara constiuie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu si beneficii atractive;
Formare profesionala pe parcursul activitatii;
O evolutie a carierei in cadrul Hotelului Novotel Bucuresti, Accor Romania si Accor International;
Un climat social agreabil si conditii bune de munca.

Novotel este o marca ACCOR compusa din 397 de hoteluri de afaceri si turism, in 54 de tari in intreaga lume. Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostrii.
In toate hotelurile Novotel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.