DIRECTOR PRODUCTIE / MULTINATIONALA CONSTRUCTII

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare productie (flux tehnologic, utilaje, operatori)

- Coordonarea activitatilor depozitelor firmei

- Mentenanta utilaje

- Urmarire stocuri de materii prime

- Livrare comenzi in functie de programul de vanzari al companiei

- Eficientizare proces (consum materii prime/ deseuri)

- Urmarirea procesului de productie

- Executia lucrarilor la termen

CERINTE

- Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara intr-o companie multinationala producator de materiale de constructii

- Studii superioare tehnice

- Cunostinte de limba engleza nivel conversational

- Cunostinte PC

- Flexibilitate, adaptabilitate, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

- Al 13-lea salariu

- Bonuri valorice

- Asigurare medicala

- Masina

- Laptop

- Telefon mobil

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.