DIRECTOR PRODUCTIE confectii textile

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Primirea planului de productie si pregatirea productiei;
* Coordonarea activitatii tuturor liniilor de fabricatie(7 linii);
* Coordonarea activitatii salii de croit, a slaii de calcat si ambalat, a tehnicienilor, a mecanicilor;
* Urmareste lansarea productiei respectand termenul de livrare;
* Intocmeste rapoarte zilnice de productie;
* Raspunde de indeplinirea planului de productie respectand standardele de calitate si termenele de livrare;
* Aplica politicile de ordine interioara a firmei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii sau superioare, avantaj studii de specialitate;
* Experienta minim 5 ani in domeniu ( Director Productie confectii dama);
* Cunostinte bune de operare PC: EXCEL;
* Avantaj cunostinte medii de limba engleza sau franceza;
* Permis auto categoria B, avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa aiba bune abilitati de conducere, organizat, ferm, autoritar, bun profesionist.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este intre 1500-2000 EURO (salariul fix este de 1000 EURO + comision la depasirea planului de productie)
- Pentru perioada de proba salariul este de 1000 EURO.
- Se ofera masina, telefon, bonuri de masa, bonificatii in functie de rezultate, prime de sarbatori si de vacante.
- Program de lucru L-V: 7.00-15.30, cand este nevoie se lucreaza si sambata.
- Perioada de proba este de 3 luni.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro