Director Productie

Ayla Chemicals S.R.L. Bucuresti - punct de lucru Stefanestii de Jos - Ilfov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza productia sau operatiuniile de productie conform planurilor prin emiterea de ordine si instructiuni.
Stabileste obiectivele de dezvoltare departamentului, in concordanta cu obiectivele strategice ale companiei.
Comunica obiectivele si urmareste ca acestea sa fie comunicate intregului personal din subordine.
Intocmeste planuri de productie sau planuri operative conform comenziilor si contractelor.
Monitorizeaza continuu si controleaza indeplinirea planurilor.
Asigura continuitatea si operativitatea productiei.
Stabileste data limita la subcontractare.
Tine inregistrari cu materialele de consum, proceseaza documentatia sub forma de rapoarte si documente.
Asigura un climat de comunicare si incurajare a initiativei care sa contribuie la atingerea obiectivelor stabilite.

CERINTE

Studii superioare Chimie Industriala
Ordonat, organizat
Experienta in productia de vopseluri, aditivi, produse chimice - constituie un avantaj
Limba engleza nivel avansat scris, citit si vorbit
Persoana dornica de a intra intr-o echipa tanara, in formare si cu sanse mari de promovare in cadrul organizatiei pe masura valorii sale profesionale

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

Ayla Chemicals face parte din grupul Ayla International, activand in domeniul constructii.