Director Productie - 3 posturi (Cluj, Bucuresti, Brasov)

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este compania cu cel mai prestigios brand din domeniul ceaiurilor si condimentelor 100% naturale.

Principalele responsabilitati sunt :
- Elaborarea planurilor de productie lunara/anuala si a procedurilor/normativelor de implementare a acestora
- Lansarea in executie a planurilor de productie
- Indeplinirea indicatorilor de performanta stabiliti ,
- Urmarirea respectarii retetarelor si termenelor de executie
- Impreuna cu Departamentul economic – optimizarea costurilor de productie
- Elaborarea instructiunilor tehnologice pentru fiecare nou produs
- Coordonarea directa a introducerii in fabricatie a noilor produse
- Asigurarea respectarii tehnologiei de fabricatie si a parametrilor prevazuti de documentatia specifica
- Asigurarea respectarii indicatorilor CTC
- Stabilirea necesarului de resurse pentru realizarea planului de productie si propune spre aprobare planul de achizitii pentru acestea
- Elaborarea proiectului privind planul de investitii (utilaje, software, unelte, etc ) pentru liniile de productie

CERINTE

- experienta pe un post similar minim 5 ani (domeniul fabricarii de alimente, farmaceutice, produs echimice)
- bune cunostiinte de operare PC ( minim pachetul Office)
- studii superioare de specialitate (inginerie alimentara, chimie, petrochimie)
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- diverse sporuri lunare
- diverse bonusuri

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

www.nefertiti-hcc.ro
www.nefertiti-hcc.eu

cv@nefertiti-hcc.ro