DIRECTOR PRODUCTIE

Personnel Development Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o importanta companie romaneasca din domeniul productiei de margarina si uleiuri, angajeaza pentru fabrica din Bucuresti

Responsabilitati:

Raspunde de organizarea eficienta a procesului de fabricatie a produselor si de realizarea productiei ncesare pentru satisfacerea integrala a comenzilor primite prin:

- Implementarea sistemelor de calitate ISO si HACCP
- Organizarea procesului de fabricatie in conditiile respectarii specificatiilor sistemului HACCP
- Realizarea planului de productie din punct de vedere cantitativ, calitativ si valoric
- Completarea corecta a documentelor si calcularea retetelor de fabricatie
- Organizarea trasabilitatii produselor
- Participarea la efectuarea inventarelor lunare
- Asigurarea respectarii sarcinilor, programului de lucru si normelor de igiena ale subordonatilor
- Dezvoltarea profesionala si motivarea angajatilor

Va avea in subordine aproximativ 40 de angajati

CERINTE

- studii superioare in domeniul alimentar
- experienta relevanta in productia alimentara pe un post de conducere (min.3 ani), dintre care min 1 an in industria uleiurilor
- experienta in productia de margarina este un avantaj
- experienta in implementarea sau utilizarea sistemelor de calitate ISO si HACCP
- cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu

BENEFICII OFERITE

- training si instruire profesionala
- pachet de beneficii motivant

Training, recrutare si consultanta in domeniul resurselor umane