Director Productie

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea si coordonarea angajatilor din cadrul departamentului;
-intocmirea si urmarirea planului de productie;
-stabilirea necesarului de aprovizionat: materii prime si materiale;
-lansarea comenzilor catre furnizori impreuna cu departamentul Comercial;
-urmarirea stocului de materii prime si materiale;
-colaborarea cu Departamentul Proiectare pentru conceptia de produse, precum si implementarea acestora in procesul de productie;
-elaborarea masurilor pentru optimizarea activitatii de productie :cresterea productivitatii muncii, micsorarea rebutului etc.

CERINTE

-studii superioare tehnice;
-experienta relevanta intr-o functie similara in cadrul unei firme de productie mobilier- Conditie Obligatorie;
-cunostinte foarte bune de limba engleza( scris, vorbit);
-cunostinte foarte bune de calculator; cunoasterea programelor: AUTOCAD, COREL, 3DMAX, ETC;
-disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-masina serviciu + telefon mobil;
-masa;
-salariu foarte avantajos corelat cu rezultatele;
-training de specialitate efectuat la partenerii externi.