Director Productie

SC DEMIUMA COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza activitatea pentru derularea in bune conditii a procesului de productie, conform regimului de lucru impus de comenzile primite;
Urmareste modul in care este folosita forta de munca si stabileste necesarul acesteia;
Coordoneaza activitatea in vederea atingerii obiectivelor de calitate, performanta, productivitate;
Este responsabil pentru intregul flux de productie de la materia prima la produsul finit;
Controlul si urmarirea costurilor de productie, a calitatii produselor si continua imbunatatire a fluxului de productie;
Intocmeste documentatii tehnice;
Propune si implementeaza actiuni preventive, corective si de optimizare a activitatii;
Plaseaza comenzile firmei la diferite fabrici colaboratoare, negociind preturile acordate, timpul de executie si intretine relatia cu acestia pana la finalizarea comenzii;
Realizeaza lunar raportari privind activitatea desfasurata.

CERINTE

Studii tehnice superioare (in domeniul textil constituie avantaj);
Experienta profesionala: minim 5 ani pe un post similar si minim 10 ani in confectii dama;
Aptitudini de comunicare si lucru in echipa;
Persoana flexibila, motivata si receptiva la nou, dinamica, bun coordonator;
Cunostinte temeinice PC;
Capabila de a lua decizii;
Referinte/recomandari disponibile de la locurile de munca anterioare.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Conditii avantajoase
Bonuri de masa
Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.