DIRECTOR MARKETING VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Realizarea si implementarea strategiei de vanzari;
* Participa la selectia, pregatirea si motivarea echipei de vanzari alaturi de Area Sales Manager;
* Se ocupa de managementul resurselor de marketing si de managementul creditelor;
* Managementul produselor- urmareste achizitiile.

CERINTE

* Absolvent studii superioare tehnice;
* Experienta minim 2 ani in pozitie similara;
* Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, navigare internet;
* Limba Engleza la nivel avansat;
* Permis auto, categoria B (cu experienta).

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, meticuloasa, dinamica, cu o personalitate puternica si cu bune abilitati de conducere.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET fix lunar este cuprins intre 1200 si 1600 EURO, la care se adauga comision din vanzari.
-In perioada de proba, salariul net este cuprins intre 1200 si 1500 EURO.
-Se ofera autoturism la dispozitie, telefon si decontare deplasari.
-Program de lucru L-V: 08.00-18.00, specific postului.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro