Director Marketing - cod m401

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si implementarea politicii de marketing si a activitatilor necesare dezvoltarii brandului
- elaborarea planului de marketing si alocarea resurselor -gestionarea bugetului de marketing in mod eficient
- conceperea si implementarea strategiei de comunicare
- monitorizarea si evaluarea campaniilor de marketing
- analiza pietei si a competitiei
- raspunde de atingerea obiectivelor de profitabilitate pe proiectele asignate.

CERINTE

- studii superioare (marketing);
- experienta relevanta in domeniu intr-un post similar -minim 2 ani;
- persoana foarte creativa, logica, entuziasm, initiativa;
- cunostinte specifice de comunicare, marketing, vanzari;
- eficient, orientat spre rezultate;
- foarte bune cunostinte Microsoft Office-Excel, Power Point, Word;
- cunostinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salarizare foarte buna, mediu de lucru stabil cu posibilitati de cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare
www.temax.ro