Director Marketing

SC CHRISTIAN 76 TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si promovarea imaginii firmei;
- Conceperea si implementarea campaniilor promotionale;
- Urmarirea aplicarii, in cadrul punctelor de lucru, a campaniilor promotionale in derulare;
- Cresterea vanzarilor;
- Supravegherea pietei, intocmirea de analize de piata;
- Intocmirea planurilor de campanie publicitara;

CERINTE

Studii superioare;
- Abilitati de prezentare si persuasiune
- Aptitudini excelente de comunicare si de negociere
- Cunostinte avansate operare computer
- Experienta de lucru in marketing
- Cunostinte cel putin minime in domeniul publicitatii si reclamei;
- Responsabilitate si capacitate de organizare buna

BENEFICII OFERITE

Conditii moderne de munca
- Instruire si sustinere permanenta
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic
- Sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva
- Pachet salarial motivant

Agentia de turism CHRISTIAN TOUR ofera servicii de cea mai înalta calitate în domeniul turismului si al calatoriilor, atât pentru turistii individuali sau oamenii de afaceri, cât si pentru grupuri sau corporatii