DIRECTOR MARKETING

Casa italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

COORDONAREA ACTIVITATII GLOBALE A MAGAZINULUI
INTOCMIREA SI URMARIREA CONTRACTELOR CU CLIENTII NOI SI IN CURS DE REALIZARE
ORGANIZAREA SI VERIFICAREA PERSONALULUI DIN SUBORDINE
DELEGAREA

CERINTE

PROFESIONALISM
SERIOZITATE, DINAMISM, INGENIOZITATE
CAPACITATEA DE A LUCRA IN ECHIPA
MOTIVARE DE LUCRU NU NUMAI FINANCIARA CI SI PROFESIONALA

BENEFICII OFERITE

SALARIU CONFORM REALIZARILOR + BONUSURI
MASINA, TELEFON
PREGATIRE PROFESIONALA IN TARA SI STRAINATATE
POSIBILITATEA DE A PROMOVA

Casa Italia reprezinta un lant de magazine in Europa de est in tari precum Romania, Grecia, Bulgaria, Macedonia, Ungaria. Obiectul principal de activitate il reprezinta importul de mobilier, corpuri de iluminat si accesorii pentru casa, birouri, hoteluri etc.. Suntem prezenti pe piata din anul 1993, an in care se deschidea primul magazin la Skopie (Macedonia). Experienta acumulata pe parcursul a 15 ani ne-a ajutat sa ramanem printre primele magazine de profil de pe piata Romanesca, venind in continuu cu idei originale. Echipa Casa Italia din Romania se comporta ca un nucleu bine organizat oferind servicii de inalta calitate clintilor sai.