DIRECTOR MARKETING

SC IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza imaginea organizatiei:
1.informarea clientilor despre activitatea organizatiei, direct sau prin intermediul mass-mediei.
2.intocmirea planului de publicitate al companiei(medii de difuzare, temporizare, obiective)
3.analiza ofertelor publicitare si identificarea celor mai avantajoase forme de promovare(atat din perspectiva impactului asupra pietei cat si din perspectiva preturilor)
4.proiectarea materialelor publicitare(anunturi, pliante, oferte);
5.colaborarea cu agentiile de publicitate si mass-media in vederea promovarii produselor;
STUDIUL CONCURENTEI:
-realizarea , dezvoltarea fortei de vanzare;
-gestionarea bugetului de marketing si vanzari;
-coordonarea modului de promovare a site-ului firmei;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta pe un post similar;
Cunostinte de operare Pc-Ms Office;
Cunostinte in domeniul economic, management, marketing;
Abilitati de negociere, vanzari;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie nationala;
Salariu motivant, la nivelul postului.

Firma IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul în magazine alimentare, detinand astazi 12 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patratisi un numar de 600 de angajati.