Director Marketing

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Propune ¿i implementeaz¿ strategia de marketing a companiei
- Particip¿ la realizarea materialelor de comunicare si promovare (mailing, mostrare, oferte)
- Men¿ine rela¿ia cu agen¿iile de publicitate ¿i tipografiile pentru realizarea materialelor publicitare
- Organizeaz¿ evenimente speciale (lansare de produse, târguri, expozi¿ii)
- Coordoneaz¿ campaniile de marketing, studii de marketing
- Se implic¿ în negocierea contractelor
- Este receptiv la evolu¿ia pe pia¿¿ a concuren¿ei
- Men¿ine o bun¿ colaborare cu Departamentul Vânzari ¿i cu cel de Produc¿ie

CERINTE

- studii superioare finalizate în domeniul Marketing
- experien¿¿ anterioar¿ de minim 1 an într-o pozi¿ie similar¿
- cunoa¿te tehnici ¿i politici de marketing
- operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) -nivel avansat
- cuno¿tin¿e limba englez¿
- persoan¿ organizat¿
- abilit¿¿i de comunicare ¿i rela¿ionare
- orientat spre rezultate
- creativitate ¿i ini¿iativ¿
- responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv

Dynamic HR ofera solutii profesioniste in procesul de recrutare si selectie de personal. Ne dedicam sa oferim servicii de calitate care depasesc asteptarile angajatorilor, cat si ale candidatilor.

De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:

Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building