DIRECTOR MARKETING

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea anuala a planului de marketing;
- Colaborarea, organizarea si dezvoltarea evenimentelor pentru deschiderile de magazine sau evenimente cu presa;
- Sprijinerea magazinelor, cu actiuni de marketing, pentru realizarea planului de vanzari;
- Coordonarea si mentinerea relatiilor cu agentiile de presa, tipografii si toti furnizorii necesari desfasurarii departamentului de marketing;
- intocmirea bugetelor si urmarirea respectarii lor;

CERINTE

Clientul nostru este o companie straina care este un important retailer de materiale de constructii in piata din Romania.

- Studii superioare in marketing;
- Experienta minim 4 ani intr-o functie similara;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Operare PC;
- Abilitati de coorodnare si negociere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.