Director magazin,consultanti vanzari, montatori mobila, soferi

SC OPTIMUS TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare asigurand la nevoie montajul lor sau punerea in functiune
-participa la realizarea target-ului lunar de vanzari
-participa la curatenia,inventarierea si expunerea produselor in magazin
-raspunde de gestiunea de lucru
-acorda consultanta clientilor
-contabilitate primara

CERINTE

-seriozitate,punctualitate,devotament,respect
-experienta in domeniu constituie un avantaj
-cunostinte de operare PC
-abilitati de comunicare si prezentare
-politete,ambitie,responsabilitate
-spirit de lucru in echipa
-persoana organizata,comunicativa
-atentie distributiva precum si la detalii
-dispune de permis auto categoria B
-pentru director magazin - experienta anterioara in coordonarea unei echipe si/sau experienta relevanta in vanzari pe gamele: amenajari interioare, mobila, lighting.

BENEFICII OFERITE

- pachet salariu fix + bonusuri vanzari
- posibilitati promovare

Compania noastra a fost infiintata in anul 1996 si se afla in orasul Bacau, judetul Bacau. Detinem in prezent puncte de lucru in judetele Bucuresti, Bacau, Suceava, Iasi, Botosani si Galati. Comercializam produse din gama: mobilier, amenajari interioare, lighting, covoare si electronice/electrocasnice.
Misiunea noastra este sa oferim cea mai simpla, convenabila si eficienta metoda de a satisface cerintele clientiilor nostri.