DIRECTOR LOGISTICA- COMPANIE DE TRANSPORT

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Coordonarea activitatilor depozitelor de logistica ale companiei;
2. Consolidarea si dezvoltarea portofoliului de clienti beneficiari ai serviciilor de logistica;
3. Negocierea cu clientii a clauzelor contractuale si a contravalorii serviciilor de logistica, in favoarea intereselor si strategiei stabilite de companie.
4. Informarea de o maniera corecta, obiectiva, adecvata si oportuna a conducerii
companiei ca fundament al activitatii de luare a deciziilor;

CERINTE

- Limba Engleza- nivel AVANSAT
- experienta de MINIM 4 ani in posturi de conducere similare
- cunostinte solide in managementul logisticii, procesare si prelucrare date cu ajutorul tehnologiei informatiei
- permis de conducere
- disponibilitate la deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon
Laptop

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.