Director Logistica

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se subordoneaza directorului financiar
- raspunde de activitatile administrative aferente sediului firmei si spatiilor de depozitare
- asigura gestionarea contractelor de utilitati si paza
- asigura necesarul de consumabile pentru activitatile de birouri si conexe
- coordoneaza responsabilul cu mecanizarea si parcul auto propriu
- gestioneaza sala multifunctionala asigurand conditiile pentru conferinte si petreceri
- mentine in vigoare autorizarile de functionare ale sediului
- gestioneaza contracte de subinchiriere a spatiilor interioare si exterioare
- elaborarea de buget aferent activitatilor coordonate

CERINTE

- experienta relevanta intr-o pozitie similara cu gestionare de buget propriu si personal in subordine
- studii superioare tehnice sau economice
- persoana dinamica, motivata, analitica, capacitate de lucru in echipa, in conditii de stress si cu termene impuse
- abilitati de comunicare
- cunoasterea limbii engleze
- carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, in functie de conformitatea cu cerintele pozitiei.
Vor fi contactati numai candidatii care corespund cerintelor.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate :- proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice