DIRECTOR GENERAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul administrativ si financiar al unui lant de 25 de magazine situate in Bucuresti si in tara ce comercializeaza produse cum ar fi: produse de papetarie, cosmetice, imbracaminte, accesorii si podoabe, produse de gospodarie, jucarii;
- Stabilirea targeturilor;
- Intocmirea bugetelor si urmarirea acestora;
- Coordonarea, motivarea si trainingul angajatilor;
- Realizarea altor atributii manageriale.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare, avantaj studii economice;
- Experienta minim 3 ani in retail (managementul unui lant de magazine);
- Cunostinte bune de MS Office;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, atenta, onesta si responsabila, cu o personalitate puternica, disponibila pentru program prelungit si deplasari in tara, cu abilitati de leader.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 2500-3000 EURO.
-Salariul NET lunar in perioada de proba este cuprins intre 1500-2500 EURO.
-Program de lucru L-V: 08.30-17.30, specific postului.
-Se ofera telefon, auto la dispozitie, asigurare medicala, cazare si diurna pentru deplasari, bonificatii anuale.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE RETAIL (LANT DE MAGAZINE LA NIVEL NATIONAL CE COMERCIALIZEAZA: PRODUSE DE PAPETARIE, PRODUSE COSMETICE, ARTICOLE DE IMBRACAMINTE, ACCESORII SI PODOABE, PRODUSE DE GOSPODARIE, JUCARII.
Locatia companiei este in sector 4, Bucuresti.

www.mediamarket.ro

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!