DIRECTOR ECONOMIC - Bucuresti

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Director Economic cu atributii de coordonare si executie bugete, operatiuni financiar contabile , furnizori/clienti, operatiuni lei/valuta, garantii, leasing, gestiuni materiale, mijloace fixe, balanta si bilant.

CERINTE

Studii superioare economice - finante contabilitate
Experienta obligatorie intre 5 si 10 ani in efectuarea de operatiuni contabile: furnizori/clienti, operatiuni lei/valuta, garantii, leasing, gestiuni materiale, mijloace fixe, balanta si bilant
Cunostinte solide de fiscalitate
Cunostinte PC, avantaj lucru in sistem integrat ERP
Capacitate de analiza, decizie si stabilire prioritati
Comunicare si rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Numai persoanele selectate vor fi contactate.
Puteti transmite CV-urile si pe adresa de e-mail: ioana.voicu@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Clientul nostru este o Companie de productie avand profil constructii de masini si confectii metalice