Director Economic

AD FIRST COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Facturare: facturare fizica, verificare, evidenta, incasare;
Verificare situatii livrari/incasari;
Relatia cu financiara cu furnizorii;
Previziuni financiare;
Rapoarte zilnice ale incasarilor;
Deconturi;
Predarea dosarelor catre firma de contabilitate, relatia cu firma de contabilitate;
Responsabilitati legate de Resurse Umane;
Coordonarea departamentului;
Relatia cu alte departamente;

CERINTE

Studii superioare , experienta pe un post similar minim 1 an , abilitati de coordonare , capacitatea organizatorica;
Cuno??tin??e solide de operare PC (MS OFFICE, Outlook);
Aptitudini numerice si analitice, atentie deosebita la detalii;
Abilitati de comunicare si negociere;
Simt al responsabilitatii, rezistenta la stres si managementul situatiilor de criza;
Capacitate foarte buna de invatare;
Fire proactiva, ce se adapteaza rapid schimbarilor, ia decizii rapide, propune solutii de rezolvare a problemelor;
Capabil sa respecte termenele de lucru;
Implicat, dornic de avansare si dezvoltare profesionala;

BENEFICII OFERITE

Compania se afla la inceput. Cautam o persoana care sa isi dezvolte aptitudinile odata cu noi si capabila sa controleze un departament cu responsabilitate si dedicare. Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de prestigiu international.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert