Director Departament Tehnic/Constructii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Primeste planurile realizate, le analizeaza si apoi le da in executie;
 Supervizeaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs;
 Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;
 In cazul in care este necesar, deplasarea pe santier pentru a analiza problemele de natura tehnica ce ar putea sa apara;
 Ofera solutii tehnice in cazul problermelor aparute in timpul executiei;
 Centralizeaza si analizeaza informatiile de natura tehnica de la santiere, propune solutii;
 Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea si dezvolta strategii pentru eficientizarea activitatii personalului;
 Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor;
 Sprijina, dezvolta si coordoneaza personalul din subordine.

CERINTE

Studii:
¿ studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii Civile¿ obligatoriu)

Experienta:
¿ minim 10 ani in proiectare si executie.

Cerinte:
¿ Facultatea de Constructii civile¿ obligatoriu,
¿ Carnet de conducere categoria B
¿ Cunostinte PC: ACAD ¿ foarte bine, MS Project ¿ constituie avantaj
¿ Cunostinte limba Engleza avansat
¿ Motivat sa lucreze in acest domeniu
¿ Capacitate de analiza si solutionare rapida a problemelor tehnice aparute
¿ Responsabil
¿ Dinamic
¿ Initiativa
¿ Simtul raspunderii
¿ Orientat spre rezultate si calitate
¿ Aptitudini dovedite de organizare, coordonare, verificare, comunicare

BENEFICII OFERITE

¿ telefon mobil
¿ automobil
¿ calculator
¿ full time

Companie internationala, infiintata in urma cu aproximativ 30 de ani, cu un portofoliu de constrtuctii de peste 1.000.000 mp construiti in Israel, Africa, Rusia, Romania, cu experienta, in special in constructii pe structuri metalice, cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Director Departament Tehnic, Bucuresti.

Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in domeniul proiectarii.