Director Departament Sales&Marketing (IT Software)

Global Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA POSTULUI:
- Coordonarea si dezvoltarea Departamentului Sales & Marketing (80% munca de birou)
- Business Plan
- Defineste strategia departamentului
- Management resurse umane din departament

CERINTE:
- experienta si rezultate demonstrabile in coordonarea unui departament de sales & marketing intr-o firma de IT - servicii/solutii software.
- experienta in vanzari servicii (outsourcing, solutii software, etc.)
- experienta in stabilirea de contacte pe piata externa
- limba engleza fluent(scris, conversatie)
- perseverenta, initiativa
- spirit dezvoltat de echipa
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere cu persoane de decizie
- dorinta de munca, afirmare si talent organizatoric.

OFERTA:
Pachet salarial competitiv, un cadru profesional modern, mediu de lucru dinamic si motivant, sansa unei cariere profesionale intr-o firma de prestigiu

Suntem interesati sa recrutam cel mai bun specialist in domeniu. Beneficiile vor fi pe masura. Mult succes!

CONTACT:
Clientul nostru se afla in plina expansiune datorita succesului de care se bucura solutiile integrate de management de tip ERP pe care acesta le ofera pietei din Romania si nu numai.
Daca vreti sa va alaturati unei companii in plina ascensiune si vreti sa faceti parte dintr-o echipa tanara si dinamica, va rugam sa trimiteti un Curriculum Vitae detaliat si o scrisoare de intentie in deplina confidentialitate