DIRECTOR DEPARTAMENT REZIDENTIAL / COMERCIAL

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa reprezinte compania cel putin la primul contact cu marii finantatori
-sa se ocupe in mod deosebit de clientii mari
-sa coordoneze si sa monitorizeze sefii de echipe
-sa urmareasca indeaproape activitatea echipelor
-sa ajute la finalizarea tranzactiilor incepute de Senior Broker in cazul in care este nevoie
-sa conduca departamentul Rezidential sau Comercial

CERINTE

-abilitati deosebite de comunicare si convingere
-limba engleza-nivel avansat(a doua limba straina prezinta un avantaj)
-cunostinte bune PC
-coordonator excelent
-cunostinte foarte bune in domeniul imobiliar
-eperienta in domeniu -minim 2 ani
-capacitate de analiza si organizare in interiorul departamentului

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-bonuri de masa
-masina de serviciu
-telefon cu minute incluse
-birou ultramodern
-clienti orientati de afara
-multiple avantaje

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.