Director Departament Comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si controlul activitatilor de comercializare si aprovizionare
- administrarea resurselor logistice si coordonarea activitatilor administrative in cadrul departamentului
- coordonarea, motivarea, controlul si evaluarea subordonatilor din cadrul departamentului
- supervizarea stocurilor
- stabilirea si urmarirea obiectivelor
- intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate
- asigurarea unui climat bun de lucru, mentinerea si dezvoltarea spiritului de echipa

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte limba engleza, franceza
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de comunicare si negociere
- Capacitatea de a planifica, organiza, conduce si decide
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- Minim 3 ani experienta in domeniu
- Minim 3 ani experienta intr-un post de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute