Director de Vanzari Publicitate Online Clienti Directi

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea obiectivelor agentilor de vanzari din subordine
- Planificarea, conducerea si controlul activitatilor echipei de vanzari
- Cresterea vanzarilor prin aducerea de noi clienti si dezvoltarea celor existenti
- Monitorizarea evolutiei pietei si propunerea de actiuni pentru cresterea eficientei vanzarilor

CERINTE

- Studii superioare finalizate; MBA-ul prezinta un avantaj
- Experienta de min 4 ani in vanzari de servicii, reprezinta un avantaj experienta in vanzari de publicitate online
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientul intern si extern
- Capacitate de rezistenta la sters si disponibilitate la efort
- Spirit de echipa si bun organizator
- Permis de conducere categoria B
- Cunoasterea limbii engleze
- Realizari demonstrabile in atingerea obiectivelor de vanzari si in motivarea si conducerea echipelor de agenti de vanzari

BENEFICII OFERITE

O pozitie de Top Management, cu expunere la cel mai inalt nivel din companie.
Salariu atractiv, comision de vanzari corelat cu performanta obtinuta.
Acces la sala de fitness si cabinet de masaj gratuite.

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro