Director de Vanzari (portal online)

SC Eurya Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Negocierea contractelor cu unitatile de cazare din tara si strainatate.
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de furnizori
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
Imbunatatirea si diversificarea metodelor de prezentare si promovare a portalului online.
Gestionarea optima a comenzilor catre furnizori si asigurarea respectarii termenilor comerciali pentru contractele (comenzile) incheiate.
Intocmirea rapoartelor si estimarilor de vanzari
Urmarirea / verificarea ofertelor, contractelor
Realizarea obiectivelor fixate, lunare si anuale

CERINTE

Studiile superioare in Turism reprezinta avantaj.
Experienta minim 2 ani in activitatea de turism.
Excelente abilitati de organizare, comunicare si negociere.
Capacitate de planificare si administrare a activitatii
Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
Disponibilitate deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

salariu + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Turism din Bucuresti