DIRECTOR DE PRODUCTIE

Grupul Imobiliar Trustee

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul Imobiliar Trustee cauta pentru compania de constructii partenera, doi Directori de Productie, pentru dezvoltarile din Timisoara si Bucuresti, care vor avea urmatoarele principale responsabilitati:

- Planificarea, organizeazarea si supervizeazarea activitatii de constructii-montaj, ofertare-decontare, planificare si urmarire a lucrarilor
- Coordonarea si organizarea activitatii personalului din subordine (responsabili puncte de lucru, sef compartiment instalatii, sef serviciu urmarire productie, sef serviciu tehnic, ingineri )
- Verificarea documentatiei emise de servicu tehnic
- Asigurarea respectarii graficelor de executie in functie de termenele de executie din contract , resurse si plan managerial
- Asigurarea realizarii lucrarilor in conformitate cu documentatia de executie, incadrarea lor in tolerantele admise de normative si conditiile de calitate impuse de beneficiar
- Dispunerea asigrarii calitatii lucrarilor si a mijloacelor necesare pentru atingerea parametrilor prevazuti in documentatia tehnica
- Propunerea de solutii pentru optimizarea metodelor de executie in vederea reducerii costurilor si solutionarea deficientelor tehnice aparute in timpul executiei

CERINTE

- Studii superioare finalizate in Constructii – Specializarea Constructii Civile, Industriale si Agricole
- Minim 5 ani experienta in activitatea de santier
- Minim 2 ani experienta in functie de conducere la o comapnie de constructii cu peste 100 angajati
- Carnet de conducere categoria B
- Persoana organizata si comunicativa, cu abilitati de analiza si planificare
- Abilitati de coordonare a echipei,
- Capacitate decizionala, spirit proactiv
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a contribui la una dintre cele mai mari dezvoltari imobiliare din Timisoara
( Cartierul Noua Timisoara – zona Take Ionescu) si din Bucuresti
- Pachet salarial motivant
- Conditii de munca excelente
- Posibilitatea implicarii in diverse proiecte de dezvoltare imobiliara

Fondat in 2003, GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE este unul dintre cei mai mari promotori imobiliari la nivel national care si-a inceput activitatea dupa o perioada de pregatire si experimentare in diverse tari din Europa.

Obiectivul principal al activitatii este acela de \\\\\\\"dezvoltare imobiliara\\\\\\\", promotor imobiliar de cartiere si locuinte plurifamiliale. Derularea activitatilor a inceput in Timisoara, Bucuresti, Hunedoara si se extinde continuu.

Pentru indeplinirea obiectivului propus, GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE se axeaza pe cunoasterea in profunzime a produsului imobiliar si acorda o importanta primordiala calitatii produsului imobiliar integrat la nivelul noului mileniu. Se bazeaza in principal pe calitatea arhitectonica, pe calitatea dezvoltarii urbanistice, pe calitatea materialelor asezate in opera si pe calitatea serviciilor \\\\\\\"post vanzare\\\\\\\".

Ceea ce face GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE (G.I.T) sa fie unul dintre principalii actori pe piata imobiliara este tocmai caracterul sau dinamic si inovator, promotor si developer de produs integrat.

In acest sens ne axam pe cartiere rezidentiale plurifamiliale si unifamiliale, cladiri spatii de birouri, parkingul public, spatii comerciale, poligoane industriale, hoteluri. In mijlocul dezvoltarilor promovate de catre TRUSTEE se regaseste intotdeauna persoana, care, la inceput de mileniu 3 are o viziune clara despre ambientul global si calitatea urbanistica.

Va multumim anticipat pentru inspiratia de a alege produsele imobiliare oferite de GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE!