Director Comercial - Telecomunicatii/ Italiana

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- adapteaza si implementeaza strategia de vanzari pentru Romania;
- conduce departamentul comercial al companiei;
- identifica potentiali clienti;
- asigura procesul de vanzare a serviciilor companiei;
- gestioneaza echipa de vanzari;
- raporteaza catre managementul superior.

CERINTE

- fluenta in exprimarea in limba italiana;
- absolvent studii superioare;
- experienta relevanta in vanzari pe domeniul telecomunicatii;
- cunoasterea procedurilor specifice domeniului telecomunicatii;
- cunostinte de limba engleza reprezinta avantaj;
- persoana receptiva la informatii;
- persoana cu aptitudini manageriale.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv;
- training extensiv la sediul central din Italia.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.

Clientul nostru este companie multinationala cu sediul central in Italia, specializata in telecomunicatii.