DIRECTOR COMERCIAL / MEDICAL

CHEMOMED INTERTRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru promovarea si comercializarea produselor importate de compania noastra in exclusivitate, recrutam personal cu experienta pentru pozitia de MEDICAL PROJECT MANAGER cu domiciliul in Bucuresti.

CERINTE

- Experienta in promovare/distributie in domeniul farmaceutic, medical si/sau cosmetic;
- sistem relational dezvoltat
- capacitate de a forma si conduce o echipa
- abilitati manageriale
- experienta in recrutare si in vanzari
- spirit intreprinzator demonstrat
- motivare pentru castig pe termen lung, la standarde occidentale
- comunicare, cerc larg de cunostinte
- prezenta placuta

BENEFICII OFERITE

Venit fix si variabil in functie de realizarile obtinute la nivel national.

Chemomed Intertrading SRL este o companie farmaceutica, importator exclusiv pe piata romaneasca, partener al unor companii de prestigiu din S.U.A., Japonia, Germania, Franta, Olanda si Italia promoveaza si comercializeaza produse inovatoare, medicale, naturiste, de tratament dermato cosmetice, fiind totodata si distribuitor la nivel national urmatoarele grupe de produse:

a) Medicamente si OTC-uri, oferta compusa dintr-o gama diversa de produse farmaceutice de import si indigene, mult utilizate in farmaciile din circuitul deschis
b) Substante si ambalaje farmaceutice , o gama completa distribuita in orice cantitate si utilizate de farmacii, spitale si laboratoare
c) Parafarmaceutice si ceaiuri, oferta completa mult utilizata in farmacii, plafar-uri, spitale si cabinete medicale
d) Produse importate in exclusivitate din S.U.A., Japonia, Germania, Franta, Olanda si Italia, produse inovatoare medicale, dermato-cosmetice si cosmetice.