Director Comercial Divizie Parafarmaceutice

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, companie de top in domeniul distributiei de medicamente suntem in cautarea celui mai bun candidat care sa poata acoperi urmatoarele sarcini:

- Organizeaza activitatea de prospectare a pietii pentru produsele din portofoliul diviziei, participand la selectia furnizorilor pe criterii stabilite de companie;
- Coordoneaza si participand la intalnirile si negocierile cu furnizorii si la incheierea contractelor in colaborare cu departamentul economic, juridic si conducerea diviziei;
- Identifica furnizori potentiali;
- Genereaza si centralizarea rapoartele de vanzari si analiza, stabilind prioritatile si ordinea in programul de aprovizionare;
- Verifica, raspunde si lanseaza necesarul de aprovizionare;
- Gestioneaza evaluarea periodica a furnizorilor, conform procedurilor interne;
- Gestioneaza implementarea si aplicarea procedurilor de achizitii.

CERINTE

- Studii superioare - domeniul farma reprezinta avantaj;
- Minimum 2 ani experienta in achizitii (studii piata, selectie furnizori,negocieri cu furnizorii);
- Cunostinte limba engleza;
- Bune cunostinte operare PC, pachetul Office;
- Abilitati foarte bune de negociere, analiza, comunicare;
- Persoana foarte organizata si perseverenta;

BENEFICII OFERITE

- negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.