Manager Vanzari

KREVIN MANAGEMENT&CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN angajeaza pentru agentia din Bucuresti, situata in Piata Victoriei, 2 Manageri de Vanzari

Descrierea postului:
- identificarea si stabilirea de contacte cu noi clienti;
- coordonarea activitatii de vanzari a companiei, la nivel de politici de marketing si vanzari;
- consolidarea relatiilor comerciale cu clientii companiei;
- identificarea serviciului potrivit pentru client, stabilirea pretului, finalizarea vanzarii;
- largirea portofoliului de clienti ai companiei;
- promovarea serviciilor companiei;
- studierea continua si activa a pietei de profil;
- reprezentarea companiei in relatiile cu tertii;

CERINTE

-studii superioare;
-minim 2 ani de experienta in vanzari (cunoasterea de strategii de vanzare, de comunicare si negociere cu societati comerciale);
-cunostinte operare PC: Outlook, Word, Excel, Internet;
-persoana responsabila si cu putere de decizie, -excelente abilitati de comunicare si negociere;
-capacitatea de a acumula cunostinte noi intr-o perioada scurta de timp.

BENEFICII OFERITE

-salariu negociabil in functie de competentele si abilitatile profesionale;
-reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala ;
-profesionalismul unei echipe tinere si cu experienta;
-mediu de lucru placut.

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea sansa de a-si dezvolta o cariera in domeniul vanzarilor. Va beneficia de instruirea si suportul necesar pentru a se perfectiona in cadrul unei companii aflate in plina ascensiune.
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa E-mail: contact-b@krevin.ro sau la numarul de Fax: 0213110585
Numai candidatii selectati vor fi contactati.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

Centrul de cariera KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro