Director Comercial

Context Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul acestui post va coordona activitatea de vanzare, marketing, distributie la nivel national, de la setarea strategiei de vanzare-distributie si a politicilor de lucru, pana la coordonarea si controlul fortei de vanzare-distributie. Acesta va avea responsabilitatea atingerii obiectivelor comerciale lunare, trimestriale si anuale.

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post trebuie sa aiba experienta relevanta pe un post similar in activitatea de vanzare-distributie la nivel national, sa cunoasca piata de fmcg, bune cunostinte de managementul vanzarii si distributiei, aptitudini de implementare, analiza si control, orientare catre atingerea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

Pachet de recompensare motivant, in acord cu rezultatele obtinute.

Context Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, important producator si distribuitor la nivel national, in piata de FMCG.