Director atelier productie publicitara

RANCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

coordonarea activitatii de productie-servicii (serigrafie, tampografie, gravura, print)
- preluarea si centralizarea comenzilor de la agenti/dispecer
- distribuirea comenzilor furnzorilor de servicii
- urmarirea executarii comenzilor
- verificarea calitativa a produsului finit
- stabilirea preturilor pentru comenzile speciale

CERINTE

- studii superioare tehnice finalizate
- experienta minim 1 an pe un post similar (serigrafie, tampografie, gravura, print)
- cunostinte operare PC: Windows, Corel Draw - nivel avansat
- cunostiinte limba engleza - nivel avansat
- persoana dinamica, cu initiativa si spirit creativ
- permis de conducere (categoria B)

HR Consultanta este o companie de resurse umane, proiectele desfasurate de noi cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.