Director Agentie - Bucuresti

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza director la Agentie - Bucuresti
- coordonarea activitatii agentiei si implicarea optima a resurselor umane in vederea realizarii tintelor de vanzari
- initierea si dezvoltarea relatiilor cu clientii bancii
- reprezentarea agentiei in mediul local de afaceri
- ofera clientilor intregul portofoliu de produse de retail

CERINTE

Conditii de participare:
- studii superioare economice(diploma de licenta)
- 1 an experienta in domeniul financiar-bancar;
- cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara;
- cunostinte operare PC, utilizare Windows
- abilitati de rezolvare a problemelor;
- cunoasterea buna a limbii engleze;
- aptitudini deosebite de lucru cu clientul;
- abilitati de planificare, organizare si lucru sub presiune;
- abilitati de comunicare, munca in echipa si leadership
- cunoasterea OUG nr. 99/2006 privind institutiile de credit si adecvarea capitalului

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.