Director Administrativ/Logistica

REAL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Reprezinta organizatia pe probleme de paza, PSI,protectia muncii si mediu,in relatiile cu autoritatile si furnizorii de servicii;
-Raspunde direct de organizarea si desfasurarea activitatilor administrative, care includ:gestionarea si administrarea cladirilor,instalatiilor,mobilier;organizeaza si gestioneaza arhiva organizatiei;programeaza mijloacele de transport necesare, tine evidenta consumului de carburanti,instruieste periodic personalul care utilizeaza autovehiculele
-Raspunde direct de urmarirea efectuarii instructajului periodic de protectia muncii, asigura tematica necesara
-Stabileste necesarul de aprovizionat pentru echipamente, materiale, dispozitive,etc. de protectia muncii si igienico-sanitare

CERINTE

Studii superioare;
- Cunoaşterea unei limbi străine de circulaţie internaţională;
- cunoasterea legislatiei din domeniu;
- Cunoaşterea modului de operare cu calculatorul;
- Experienţă în funcţii similare - minim 3 ani.
- Prezinta avantaj candidatii care au experienta in domeniul tipografic

REAL Group exists on Romanian market since 1993.The efficient management and the involvement of its team promoted REAL Group as a strong and profesional company.