Director adjunct marketing

ALTER EGO SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea si organizarea activitatilor de vanzari;
-masurarea, analiza si evaluarea activitatilor de Marketing,
-executia, urmarirea si controlul planului si strategiei de Marketing, strategiei de comunicare, pret, produs si distributie;
-respectarea bugetului alocat activitatilor departamentului ce a fost fixat in prealabil de managementul general
-realizarea proiectelor de campanii de promovare si coordonarea desfasurarii lor si stabilirea canalelor de comunicare;
-negocierea si incheierea contractelor;

CERINTE

- absolvent studii superioare
- min 3 ani experienta pe o pozitie manageriala in domeniu ( reprezinta un avantaj);
- capacitate de adaptare, gandire logica, analiza si sinteza, viziune ,confidentialitate, obiectivitate;
- abilitati foarte bune de comunicare scrise si verbale;
- capacitate organizatorica, abilitati manageriale;
- capacitate de a stabili si intretine relatii de munca eficiente in organizatie.

BENEFICII OFERITE

- mediu performant si concurential;
- remuneratie pe masura competentelor si performantelor realizate.

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.