DIRECTOR ADJUNCT Departament CULEGERE DATE - CERCETARE CANTITATIVA

EURODATA MANAGEMENT - A member of DAEDALUS Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea strategiei referitoare la evaluarea, motivarea si coordonarea operatorilor de interviu;
- bugetarea proiectelor, asigurarea si alocarea resurselor;
- monitorizarea atingerii rezultatelor si respectarea indicatorilor de timp;
- activitati de raportare.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- buna cunoastere a aplicatiilor Word si Excel;
- experienta in coordonare de proiecte/activitati/echipe - minim 1 an ( preferabil logistica, marketing, vanzari, sampling, merchandising );
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- capacitate dezvoltata de a lucra cu termene limita si de a lua rapid decizii;
- abilitati de organizare, planificare, monitorizare si raportare;
- gandire analitica;
- orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera alaturi de echipa noastra de profesionisti;
- un mediu de lucru placut, competitiv si profesionist;
- training de specialitate;
- acces la know-how international - metodologii si tehnologii specifice activitatii de culegere date;
- o echipa tanara si dinamica.

EURODATA MANAGEMENT este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca departament de culegere date in firma Daedalus Consulting. Eurodata dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit – brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.

De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si www.daedalus.ro!