Digital Executive

Petrus Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
Optimizarea bazelor de date si a proceselor tehnice
Asistenta in dezvoltarea de noi produse si servicii pentru companie
Customizare de template-uri pentru proiectele curente
Research pe teme diverse si compilare de rapoarte
Gestionarea comunitatilor si a continutului diverselor platform online

CERINTE

Absolvent cu experienta 1 – 3 ani
Abilitati de analiza, atentie la detalii, invatare rapida
Sociabil, mod de lucru si gandire internationala
Adaptabil rapid la un nou loc de munca
Inovativ si creativ
Cunoasterea limbii engleze
Abilitatea de incadrare in termene limita

Cunostinte tehnice
Excel si lucru cu baze de date
HTML, web design (ex: Dreamweaver)