Dezvoltator Web/ Inginer sistem IT

High Tech Consulting Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare, design, execuție și administrare site web (de prezentare/vanzare produse).
Este preferabilă folosirea tehnologiilor Microsoft (IIS, SQL Server, ASP.NET, ASP.MVC si/sau Silverlight)
Asistenţa utilizatorilor pentru rezolvarea problemelor apărute ȋn utilizarea echipamentelor IT, detectarea erorilor de sistem;
Mentenanţă, administrare, documentare reţea internă de calculatoare;

CERINTE

Persoana organizata, sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati;
Persoana ambitioasa, dispusa sa invete continuu, sa-si imbunatateasca tehnica de lucru si cunostintele;
Capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor; capacitate de adaptare la schimbare;
Abilitatea de a lucra cu termene limita;
Dinamism, vigoare, rezistenţă la stres şi program prelungit
Integritate si capacitate de a lucra in echipa;
Seriozitate, loialitate fata de angajator.
Initiativa in organizarea muncii personale
Experienta in programare web;
Cunostinte de programare web (ASP.NET/ASP.MVC, SQLServer, JavaScript, CSS);
Cunostiinte cross-browser compatibility;
Cunoştinţe privind administrarea sistemelor informatice, cunoştinţe hard şi soft;
Cunoasterea limbii engleze
Fara cazier

BENEFICII OFERITE

Mediu tineresc de lucru
Condiţii de muncă legale, salariu lunar garantat;
Oportunitatea de a lucra într-o companie cunoscuta, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională continuă;
Masa asigurata/bonuri de masa
Sambata si duminica zile nelucratoare

DESCRIEREA FIRMEI

Firma din domeniul IT